Swedish

Kontakt

Bjärefågel i Torekow AB

Slättarödsvägen 225
269 95 Båstad
Sverige
Telefon: 0431-36 42 58
Fax: 0431-36 48 87
E-post: info@bjarefagel.se

 

Vi som arbetar här

VD
Robin Lundgren
Telefon: 0431-49 92 63
Mobil: 0707-36 79 03
E-post: robin@bjarefagel.se

Ägare/försäljningschef
Per-Olof Ingemarsson
Telefon: 0431-49 92 50
Mobil: 0706-46 19 22
E-post: po@bjarefagel.se

Ägare/underhållsanvarig
Martin Ingemarsson
Telefon: 0431-49 92 51
Mobil: 0708-96 47 82
E-post: martin@bjarefagel.se

Kommunikation, marknadsföring, press och IT
Sia Andersson
Telefon: 0431-49 92 55
Mobil: 0701-55 10 66
E-post: sia@bjarefagel.se

Ansvarig försäljning hotell och
restaurang, Mälardalen och Gotland

Ulf Widell
Mobil: 0702-85 40 22
E-post: ulf@bjarefagel.se

Ansvarig försäljning hotell och
restaurang, norra Sverige

Erik Brännström
Mobil: 0703-28 64 86
E-post: erik@bjarefagel.se

 

Produktionschef/kvalitetsansvarig
Daniel Karlsson
Telefon: 0431-49 92 52
E-post: daniel@bjarefagel.se

Produktionschef/personalansvarig
Ulrika Ingemarsson
Mobil: 0705-26 34 01
E-post: ulrika@bjarefagel.se

Uppfödning 
Katharina Ejnarsson
Telefon: 0431-49 92 59
E-post: katharina@bjarefagel.se

Ekonomi
Erica Lifvenforth Reimer
Telefon: 0431-36 42 58
E-post: erica@bjarefagel.se

Administration och ekonomi
Ing-Marie Batzarsson
Telefon: 0431-36 42 58
E-post: ing-marie@bjarefagel.se

Hitta hit

This will be replaced with the Google Map.