Vill du komma i kontakt med oss?

Kontaktuppgifter

Bjärefågel i Torekow AB
Slättarödsvägen 225 ● 269 95 Båstad 
Telefon: 0431-36 42 58 ● E-post: info@bjarefagel.se

Vi som arbetar här

Per-Olof Ingemarsson

VD ● Försäljningschef ● Ägare
Telefon: 0431-49 92 50
Mobil: 0706-46 19 22
E-post: po@bjarefagel.se

Martin Ingemarsson

Ägare ● underhållsanvarig
Telefon: 0431-49 92 51
Mobil: 0708-96 47 82
E-post: martin@bjarefagel.se

Sia Andersson

Kommunikation ● Marknadsföring ● Press ● IT
Telefon: 0431-49 92 55
Mobil: 0701-55 10 66
E-post: sia@bjarefagel.se

Camilla Assarsson

Ansvarig försäljning butik, hotell och restaurang Skåne, Halland, Småland, Blekinge
Telefon: 0431-49 92 75
Mobil: 0720-61 13 21
E-post: camilla@bjarefagel.se

Carl Ingemarsson

Ansvarig försäljning hotell och restaurang, norra Sverige
E-post: carl@bjarefagel.se

Daniel Karlsson

Produktionsansvarig ● kvalitet
Telefon: 0431-49 92 52
E-post: daniel@bjarefagel.se

Ulrika Ingemarsson

Produktionsansvarig ● personal
Mobil: 0705-26 34 01
E-post: ulrika@bjarefagel.se

Mats Karlsson

Uppfödning
Telefon: 0431-49 92 59
E-post: mats@bjarefagel.se

ING-MARIE BALTZARSSON

Ekonomi
Telefon: 0431-49 92 54
E-post: ing-marie@bjarefagel.se

Petra Ingemarsson

Administration
Telefon: 0431-49 92 53
E-post: petra@bjarefagel.se

Jag vill gärna komma i

Kontakt

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort.