Swedish

Kontakt

Bjärefågel i Torekow AB

Slättarödsvägen 225
269 95 Båstad
Sverige
Telefon: 0431-36 42 58
Fax: 0431-36 48 87
E-post: info@bjarefagel.se

 

Vi som arbetar här

Robin Lundgren web

VD
Robin Lundgren
Telefon: 0431-49 92 63,
Mobil: 0707-36 79 03
E-post: robin@bjarefagel.se

Per-Olof Ingemarsson web 2

Ägare/försäljningschef
Per-Olof Ingemarsson
Telefon: 0431-49 92 50
Mobil: 0706-46 19 22
E-post: po@bjarefagel.se

Martin Ingemarsson web 2

Ägare/underhållsanvarig
Martin Ingemarsson
Telefon: 0431-49 92 51
Mobil: 0708-96 47 82
E-post: martin@bjarefagel.se

Sia Andersson web

Kommunikation, marknadsföring, press och IT
Sia Andersson
Telefon: 0431-49 92 55
Mobil: 0701-55 10 66
E-post: sia@bjarefagel.se

Platschef Bjärefågels butik, Lunds saluhall
Patrik Evaldsson
Telefon: 046-33 50 60
Mobil: 0768-93 40 94
E-post: patrik@bjarefagel.se

Produktionschef
Daniel Karlsson
Telefon: 0431-49 92 52
E-post: daniel@bjarefagel.se

Tord web

Uppfödning och foder
Tord Strömberg
Telefon: 0431-36 42 58
Mobil: 0705-15 52 48
E-post: tord@bjarefagel.se

Ekonomi
Erica Lifvenforth Reimer
Telefon: 0431-36 42 58
E-post: erica@bjarefagel.se

Christine Jansson web

Administration och ekonomi
Christine Jansson
Telefon: 0431-36 42 58
E-post: christine@bjarefagel.se

Hitta hit

This will be replaced with the Google Map.